Provozováno na realitním systému Realman

O nás

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Proč marnit svůj čas i peníze ?

Chcete prodat či pronajmout svoji nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek, nebytové prostory a jiné reality) a učinit tak s právní a finanční jistotou? Pak jste na správné adrese.

Nabízíme kompletní řešení včetně veškerého poradenství zcela zdarma.

Možnost inzerce až na 27 realitních serverech (např. sreality.cz, ceskenoviny.cz, realitymix.cz, ceskereality.cz, annonce.cz, tvujdum.cz, reality.idnes.cz, reality123.cz, reality.cz,…),

přidělení osobního realitního specialisty,

kompletní právní servis

· právní a daňové otázky na poli nemovitostí,
· vypracujeme smlouvu o smlouvě budoucí, kupní, darovací či zástavní smlouvu,
· zajistíme úschovu peněz (notářská a advokátní úschova) na úhradu kupní ceny za nemovitost
· připravíme a kompletně zpracujeme daňová přiznání

poradenství

· odhad tržní ceny
· stanovení optimální ceny Vaší nemovitosti
· varování před riziky s prodejem/koupí nemovitostí
· analýza možnosti prodeje
· hledání nejvýhodnějších alternativ pro klienta – prodat? či pronajmout?
· sestavení plánu prodeje
· doporučení způsobu financování nemovitosti
· osobní konzultace s právníkem, finančním manažerem
· posouzení a odstranění právních vad

samozřejmostí je poskytování znaleckých posudků na odhad nemovitosti
energetický průkaz budovy, energetický štítek – zpracování již do 3 dnů po předložení veškeré dokumentace

Ø V rámci urychlení obchodu spolupracujeme i s jinými realitními kancelářemi.
Ø Provizi s prodeje/pronájmu hradí kupující/nájemce (po dohodě).

Princip: Při prodeji či pronájmu je nejlepším řešením využít profesionální služby specializované společnosti, která dokáže většinu problémů vyřešit za vás a ušetřit tak Váš nedocenitelný čas i peníze.

Využití této služby: Pokud chcete co nejrychleji a nejvýhodněji prodat či pronajmout Vaši nemovitost, obraťte se na nás. Realitní kancelář má mnohem větší možnosti inzerce nemovitosti a tím pádem také nalezení případného zájemce.

K našim klientům se snažíme přistupovat osobně a celou transakcí je provádět tak, aby prodávající klient či pronajímatele neměl naprosto žádné starosti, stačí, aby zpřístupnil nemovitost a zajistil minimum potřebných dokladů, které urychlí celý proces prodeje. U kupujících platí to stejné, opět se snažíme zajistit maximum, jediné co většinou naši klienti musí udělat sami je doložení příjmů a identifikačních údajů v případě hypotečního úvěru.

Asistovaný prodej nemovitostí

Asistovaný prodej nemovitostí včetně těch, které jsou zatížené exekucemi či soudními zástavními právy.

Princip: Máte nemovitost, kterou potřebujete v krátké době prodat? Nemůžete ji prodat, protože je na ní uvalena exekuce či soudní zástavní právo? Pomůžeme Vám. Zajistíme krátkodobé financování Vašich dluhů úvěrem, který budete moci v době do 1 roku buď celý jednorázově uhradit nebo můžete využít právě asistovaného prodeje nemovitosti, kdy se adekvátně snižuje cena prodávané nemovitosti až do jejího odkoupení. Úvěr pak uhradíte z prodejní ceny nemovitosti.

Využití této služby: Asistovaný prodej doporučujeme tehdy, jestliže musíte v brzké době splatit své finanční závazky a nepodařilo se Vám zatím Vaši nemovitost prodat.

Jaké jsou výhody pro Vás: Krátkodobým financováním získáte čas na prodej svého majetku za aktuální tržní cenu v dané lokalitě, aniž by Vám šlapal za zády exekutor či hrozila dražba. Asistovaný prodej postupně snižuje prodejní cenu až do podpisu rezervační smlouvy s kupcem, takže máte záruku prodeje za adekvátní cenu nemovitosti.

Výkup nemovitostí

včetně těch, které jsou zatíženy exekucemi či soudními zástavními právy.

Princip: Máte nemovitost zatíženou exekucemi či soudními zástavními právy? Máte tíživou životní situaci, kterou potřebujete vyřešit? Pomůžeme Vám! Vykoupíme Vaši nemovitost až za ½ tržní ceny, která je stanovena vždy podle dané lokality.

Využití této služby: Výkup nemovitosti doporučujeme tehdy, jestliže potřebujete v co nejkratším čase vyřešit svou tíživou životní situaci.

Jaké jsou výhody pro Vás: Vyhnete se zdlouhavým jednáním s exekutory a soudy. Ušetříte si čas, peníze i nervy. A v neposlední řadě se vyhnete vydražení svého majetku, kdy vydražená částka nemusí pokrýt veškeré dluhy, které potřebujete vyplatit.

2024 © LIVELINESS.CZ s.r.o., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman